,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 MARSHAL nu merita admin

In jos 
+2
PerfectioN
PrEcUpIoNuTz
6 participanți
AutorMesaj
PrEcUpIoNuTz




Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/04/2011

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeJoi Apr 14, 2011 11:25 pm

Spun asta pentru ca nu e corect , intradevar nu am zis ca nu e un admin bun dar se prosteste mult , dai kicku-ri aiurea ,mute aiurea ,etc. intr-o zi nici nu vreu sa iti spun cate kick-uri mi-ai dat aiurea , plus ca imi dadeai mute si dupa 1 minut mi-l deblocat iar apoi tot la fel intruna Mad si apropo daca esti admini dc nu prea stai pe sv ?? eu stau aproape in fiecare zi toata ziua tu intri foarte rar , imi pare rau ca o spun dar nu prea meriti admin Sad sry ( bizzo si ceilalti chiar merita admin dar tu nu meriti ) [drept_la_tinta]
Sus In jos
PerfectioN




Mesaje : 35
Data de inscriere : 07/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Constanta

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 1:41 am

tu esti drept_la_tinta ? tu esti praf tzandari bai baiatule. De f multe ori..meriti gag..daca ti-l scotea..asta nush dc...dar il meriti..iar kick..poate pt ca nu joci...si stai in baza afk :-/. Sa asteptam si varianta lui MARSHALL
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: re    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 2:19 am

dovezi ai frate dak aveai mai ziceam si eu si dupa gag nu se iasa de pe sv ca se da kic;)
Sus In jos
PerfectioN




Mesaje : 35
Data de inscriere : 07/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Constanta

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 3:48 am

bai marshal...da ce gagica ai ma...ce-mi mai place sa ma uit la post'urile tale..vai vai va... cheers
Sus In jos
PrEcUpIoNuTz




Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/04/2011

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 11:19 am

ce vorbesti ma ??? eu stau afk ?? se vede ca nu ai jucat sv asta eu nu am stat afk aproape nicodata decat daca m-am dus sa manac sau alte treburi asa ca nu mai zi ca am luat kick pt ca am stat afk se prosteste marshal crezi ca nu am vazut ce facea cu playeri , si normal ca am luat mute pt ca am injurat dar am primit mute si aiurea de vreu 3 ori de la el si nici macar nu am injurat deci ai grija ce scrii pe acolo Mad , cat despere dovezi nu stiu ce sa zic , marshal daca chiar ai nevoie de dovezi o sa iti dovedesc Neutral
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 12:00 pm

Drept_la_tinta ciocu mik si jok de glezne ce tot vrei ma de la marshal ai dovezi cei faci reclamatie ca un copac daca nai dovezi lol!
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: re   MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 1:46 pm

ba drept la tinta ca uh esty drept la tinta lasa-te de cs si asteapta sa mai cresti inca ai putza mica ....dc nu esty sincer in ceea ce zici...io nu comentezz nik astept sa spui uh adevarul io nu ma disper...ca ai facut uh reclamatie hahaha:)))))))))))))))).......perfection atunci schimb poza de la avatar sa nu te mai uiti:)))
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 3:22 pm

RECLAMATIE RESPINSA DIN LIPSA DE DOVEZI


Dar las topicul deschis poate drep la tinta are si dovezi si inca nu le-a postat....



Bai eu nu pot sa cred pe orcine vine si face reclamatie dk nu are dovezi...
Si maresal dk dai gag unui player si el se deconecteaza si se conecteaza inapoi se da LLAMA nici decum "KICK" sa inteles?




SI drept la tinta astept """DOVEZILE""" dk le ai dk nu fale si mai revino cu o reclamatie.....
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
PrEcUpIoNuTz




Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/04/2011

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 3:46 pm

stii ce mai bine inchide topicu ca nu mai am chef de cearta , si apropo marshal se vede si in mesajele tale de mai sus cum jicnesti oamenii si el in celalat topi mi-a zis ca cica io nu respect oameni si dalea da hai laso naibi inchide naibi topicu sa nu il mai vad
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: re   MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 4:54 pm

direct la tinta acuma dc o dai la intoarsa ..iti e frica...sau nu ai dovezi...fratae nu am nimik cu tine...ma respecti te respect;)
Sus In jos
PrEcUpIoNuTz




Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/04/2011

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 9:36 pm

nu am dovezi Neutral iata dovada https://2img.net/r/ihimizer/f/frlu.png/ stateam la pnada unde ia cazut la unu bmb mai era unu singur de la tero si eu de la cs si mia dat slay ca cica il fac sa stea atata dupa mn io cu ce is devina ca plaierul de la ei nu a venit sa ia bomba si sa ma omoare , nare voie omu sa stea la rucsac Smile) ? asta nu o prea cred pentru ca apropape toti stau la rucsacu cu bomba cand ii pica la unu si in al 2 rand nu scire in regulament ca ai voie sa stai la panda la rucsacu cu bomba , deci matei te rog ai grija de marshal ce face ca m-am saturat deja de atatea certuri Sad


Ultima editare efectuata de catre PrEcUpIoNuTz in Vin Apr 15, 2011 9:39 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 9:37 pm

frate direct la tinta e varza!!!!
Sus In jos
PrEcUpIoNuTz




Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/04/2011

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 9:38 pm

apropo nu ma cheama asa si mai varza ca tine nus Mad esti praf deabea omori cativa playeri nu vezi ce scor am pe langa tine ? si ma mir ca esti admin si marshal degeaba zici tu ca te respect ma respecti dar daca tu nu respecti playeri ei dc sa te respecte pe tn ?


Ultima editare efectuata de catre PrEcUpIoNuTz in Vin Apr 15, 2011 9:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: re    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 9:42 pm

Direc_la_tinta frate ce rucsac nu aveai nici o bmb langa tine esty bolnav serios cu capu...te-au dus parinti la un pshiholog alea nu sunt dovezi lasate de tine si numai io asteeptam dupa tine ca tot sv uite aici dovezii;)


DEAD* Gr3u d3 Uc!s? : nu mai sta ma la panda

*DEAD* seinfeld #3D : cum sa apas asa

*DEAD* seinfeld #3D : ma enerv si mouse cum se misca

*SPEC* MARSHAL : drept la tinta

*DEAD* Gr3u d3 Uc!s? : baga ma un inferno

*SPEC* MARSHAL : misca sau slay

*DEAD* Ninja-Kid : slay

*DEAD* unperm !! : seifenld #3d

*DEAD* unperm !! : ma iei inclan ? Very Happy

*DEAD* unperm !! : Smile)

*DEAD* seinfeld #3D : ,))

*DEAD* Ninja-Kid : slay

*DEAD* seinfeld #3D : doar steam on

*DEAD* seinfeld #3D : srry

*SPEC* MARSHAL : misca ba nu auzi

*DEAD* unperm !! : am

*DEAD* unperm !! : steam

*DEAD* unperm !! : Smile)

*DEAD* seinfeld #3D : dda?

] amx_slay drept
*DEAD* seinfeld #3D : dami add

[AMXX] Client "drept_la_tinta" slayed
drept_la_tinta died
*DEAD* unperm !! : uitate

***Pentru a va reseta scorul tatsati in chat /rs,/retry,/resetscore
*DEAD* seinfeld #3D : sid_is_a_nlw

*DEAD* Gr3u d3 Uc!s? : si tot degeaba:))Smile)

ADMIN MARSHAL: slay drept_la_tinta
*DEAD* Ninja-Kid : slay plzzzz

*DEAD* Ninja-Kid : asa

*DEAD* MARSHAL : esty surd

*DEAD* seinfeld #3D : o sa dai niste probe

*DEAD* unperm !! : scrie status

* BuBu changed name to GooD
MARSHAL : adik orb

MARSHAL : nu vezi

Gr3u d3 Uc!s? killed Cosmyn with ak47
unperm !! : Smile)

Gr3u d3 Uc!s? killed Andie with ak47
seinfeld #3D killed MARSHAL with ak47
*** liviu killed Ninja-Kid with a headshot from ak47 ***
drept_la_tinta : ca sa vad ma ??

unperm !! : ce probe ?

MARSHAL : sta toata lumea dupa tine

*** GooD killed drept_la_tinta with a headshot from ak47 ***
MARSHAL : ca uh stai la panda

Cosmyn is joining the Terrorist force
*DEAD* Ninja-Kid : /ResetScore By Ninja-Kid

* [INFO] Scorul tau a fost resetat cu succes!
*** AmBasaDoOoR! killed GooD with a headshot from mp5navy ***
*** unperm !! killed AmBasaDoOoR! with a headshot from ak47 ***
*SPEC* MARSHAL : /rs

*DEAD* drept_la_tinta : stai sa te pun iara pe forum

*DEAD* Ninja-Kid : alta maplz

bizoo is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* Ninja-Kid : mapa
Sus In jos
PrEcUpIoNuTz




Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/04/2011

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 9:45 pm

si ce vrei sa zici prin asta ??? Neutral nu intelegi ca canteri au voie sa stea la panada la rucsacu co bomba ?? ba marshal tu faci tot ce e pozibil sa te scoti din situatie Evil or Very Mad si de unde sa vad eu ca sbieri la mine sa ma misc daca eram atent la joc ??? oricum eu stateam la rucsac nu stateam deamoaca asa ca nu te mai dot scoate ca ti-am zis nu eriti admin + ca astazi ai mai dat un mute la un player aiurea am vrut sa fac poza dar mi-o fost lene
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: re   MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 9:55 pm

frate astea deja sunt vrajeli...mai lasama ca ma plictisesti;)
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: re   MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 9:59 pm

uite aiici ai si regula dak iti e lene sa citesti adik sa te uiti poe forum tio pun eu in fatza ochilor uitate bn la ea.. uh ai fost singuru jucator ramas din echipa CT


2.(REGULA DE PANDA) Pe serveru nostru nu este interzisa in totalitate panda (stati la pinda in limita bunului simt) ex:
--->cand T detine bomba si el sta la pinda i se va da slap/slay de catre un admin
--->Cand BMB este pusa un CT nu are voie sa stea la panda ptk i se va da slap/slay
--->Pe hartile cu ostateci CT nu are voie sa campeze(sa stea in baza si sa pindeasca slap/slay ) iar T are obligatia sa pazeasca ostateci...(nu este obligat)
--->Cand unul dintre jucatori de la una din echipe (T,CT)ramane singur(coechipieri mor) el nu are voie sa pandeasca....(de cate ori nu vi sa intamplat ca un jucator din echipa adversa sa ramina singur si sa fie ascuns undeva si u sa il cauti cu ceilalti coechipieri din echipa ta)
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 7:29 pm

TOPIC CLOSE




Va certati degeaba fara nici un motiv


Se pare ca nu ai citit regulamentu drept_la_tinta............

Informeazate si dupa vi cu reclamatie..!!!!
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Continut sponsorizat





MARSHAL nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: MARSHAL nu merita admin    MARSHAL nu merita admin  I_icon_minitime

Sus In jos
 
MARSHAL nu merita admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» altu care nu merita admin
» CeReRe AdMiN By MARSHAL
» `rectamatie MARSHAL
» reclamatie marshal
» Limbaj de admin X(

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: RECLAMATII!!!-
Mergi direct la: