,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 altu care nu merita admin

In jos 
+3
MARSHAL
PerfectioN
PrEcUpIoNuTz
7 participanți
AutorMesaj
PrEcUpIoNuTz




Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/04/2011

altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: altu care nu merita admin    altu care nu merita admin  I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 12:46 pm

" cata " stateam cu awp in baza cu andie si care ieseau pe poarta aia ii omoram si lui cata cand o vazut ca ii ciuda ca il tot omor de fiecare data cand il omoram imi dadea slay dupa ce i-am zis stai in loc ca te pun pe forum mi-a dat si mute , toti plaieri au vazut ce face si au comentat dar degeaba deci care ma sustine pls intrati pe forum Neutral ca , copilu ala nu merita admin mai ales braga C care schimba mapurile fara sa puna la vot si sasuke a zis ca ii face plangere pe forum ca si ala ii praf rau nu are fata de admin lasa codati pe sv si altele Neutral
Sus In jos
PerfectioN




Mesaje : 35
Data de inscriere : 07/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Constanta

altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: altu care nu merita admin    altu care nu merita admin  I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 6:35 pm

tie nu cumva ti s-a atras atentia ca data viitoare sa vi cu dovezi? iar te trezesti vorbind ca fraieru ? esti sigur ca locuiesti pe aceasta planeta? sigur n-ai venit de pe alta? baga si tu la cap ce ti se spune!
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: re   altu care nu merita admin  I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 7:20 pm

frumos copilu asta e bolnav cu capu:)) asta e adus de pe marte:))
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: altu care nu merita admin    altu care nu merita admin  I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 7:33 pm

Am o intrebare pana sa iau o decizie. Drept_la_tinta pe ce mapa stateai la panda cu awp-ul?
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
PrEcUpIoNuTz




Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/04/2011

altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: altu care nu merita admin    altu care nu merita admin  I_icon_minitimeDum Apr 17, 2011 2:32 pm

pe dust2 asa cum statea andie la poarta ai si cand venea ii omora asa ca de fiecare data cand trageam in cata el de ciuda imi dadea slay Neutral
Sus In jos
Andie

Andie


Mesaje : 40
Data de inscriere : 17/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alexandria

altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: altu care nu merita admin    altu care nu merita admin  I_icon_minitimeLun Apr 18, 2011 1:08 am

Mda deci pana la urma care este chestia ca nu am inteles..ti-a dat slay degeaba?
Frate dar te intreb ceva..........Bomba era pusa?
Sus In jos
Andie

Andie


Mesaje : 40
Data de inscriere : 17/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alexandria

altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: altu care nu merita admin    altu care nu merita admin  I_icon_minitimeLun Apr 18, 2011 1:09 am

SI daca nu am o memorie prea scurta,bobma era la tine Cool
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: altu care nu merita admin    altu care nu merita admin  I_icon_minitimeLun Apr 18, 2011 2:52 am

ma dtert_la_tinta citeste regulile daca esti T nu ai voie la panda trebuie sa pui bmb,bine tio facut ca tio dat slayt,alta data pune bmb si nu cred ca ati mai da Wink
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: altu care nu merita admin    altu care nu merita admin  I_icon_minitimeMar Apr 19, 2011 1:26 pm

Si cand mai faci reclamtii da si dovezi ca asa nnu mia fa degeaba reclamatia
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: altu care nu merita admin    altu care nu merita admin  I_icon_minitimeMar Apr 19, 2011 10:58 pm

Deci dk totul sa rezolvat.......


TOPIC CLOSE...
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Continut sponsorizat





altu care nu merita admin  Empty
MesajSubiect: Re: altu care nu merita admin    altu care nu merita admin  I_icon_minitime

Sus In jos
 
altu care nu merita admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MARSHAL nu merita admin
» hello..i want admin:D
» ADMIN DonPablo !? va rog
» cerere admin!
» Cerere de admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: RECLAMATII!!!-
Mergi direct la: