,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 UNBAN SNOOPY XXX

In jos 
AutorMesaj
Snoopy XXX




Mesaje : 3
Data de inscriere : 07/09/2011

UNBAN SNOOPY XXX Empty
MesajSubiect: UNBAN SNOOPY XXX   UNBAN SNOOPY XXX I_icon_minitimeMier Sept 07, 2011 11:57 pm

Nick meu: Snoopy XXX
Ip meu:89.137.106.162
Din ce motiv am loat ban:Adminul mi-a zis ca am modificat pozele si ca le va arata si celorlalti admini, CEEA CE SPER SA O FACA ptr ca sa se vada ca nu am facut nimic.
Ce admin mi-a dat ban: nu ii mai stiu nick-ul cu care joaca...Barachiel cred....oricum id-ul este marian.filimon
Dovada ca am loat ban de la acel admin:Nu am.
Sus In jos
Snoopy XXX




Mesaje : 3
Data de inscriere : 07/09/2011

UNBAN SNOOPY XXX Empty
MesajSubiect: Re: UNBAN SNOOPY XXX   UNBAN SNOOPY XXX I_icon_minitimeVin Sept 09, 2011 11:50 am

De o zi si ceva am scris cererea si inca Barachiel nu a intrat sa spuna tuturor ce codat sunt. Hai odata! Dupa ce ca am luat ban din cauza ca esti un admin "grozav" care gaseste pozele "modificate", acuma mai si citesti greu cererile. Ai zis ca nu eram primul pe care l-ai prins. Apai, daca si restu ti-au dat poze la fel de "modificate" ca ale mele , vai si amar, de ce admin BUN esti tu ca dai ban la toti care cum vrei!
Sus In jos
Snoopy XXX




Mesaje : 3
Data de inscriere : 07/09/2011

UNBAN SNOOPY XXX Empty
MesajSubiect: se vede calitatea   UNBAN SNOOPY XXX I_icon_minitimeLun Sept 19, 2011 10:39 pm

Cum e posibil ca de atata timp Barachiel sa nu-mi dea niciun raspuns! Am cerut unban si nimeni nu-mi raspunde dc nu mi se da..... se vede ma ce buni sunteti ....un cacat!!! Buna-mea juca pe svr mai de calitate! Admini habar nu au , dupa cum se vede ca eu am luat ban ptr poze modificate. In 20 de secunde am apucat sa schimb fundalu probabil ca sa vada si Barachiel ce BUT e! Habarnisti. Nu mai tre sa-mi dati unbann ca nu mai intru oricum pe asa server de c***t ! Un sfat ptr owner : alege cu grija adminii , nu lua pe oricine, ca nu oricine se pricepe. BARACHIEL E DOVADA! Habar n-are !
Sus In jos
 
UNBAN SNOOPY XXX
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau si eu unban
» unban Cancel
» unban [DsK]^CaLbEr^
» Unban Esy pliz
» MODEL DE CERERE UNBAN!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: CERERI UNBAN!!!-
Mergi direct la: