,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Unban Esy pliz

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Esy




Mesaje : 10
Data de inscriere : 27/08/2011

Unban Esy pliz Empty
MesajSubiect: Unban Esy pliz   Unban Esy pliz I_icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 11:34 pm

Salut. Mi s-a dat ban pt: ce mai trebe poze ca tu trageai in zid si era acolo!!! de la tanti Nesquik.No poze,no demo,doar ca trageam eu in zid acolo.+ca te uiti pe mine doar cand trag eu prin zid,nu te-ai uitat cand l-am vazut ca a trecut in partea aia.Pfff dar ce imi bat capul,ca nu o sa inveti tu cs ca mineee...


Ultima editare efectuata de catre Esy in Vin Sept 02, 2011 4:49 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

Unban Esy pliz Empty
MesajSubiect: Re: Unban Esy pliz   Unban Esy pliz I_icon_minitimeVin Sept 02, 2011 12:27 pm

NesquiK nu mai da asa iute ban!!!Mha ca fara demo sau ss......nu esti sigur ca este codat!
Sus In jos
Esy




Mesaje : 10
Data de inscriere : 27/08/2011

Unban Esy pliz Empty
MesajSubiect: Re: Unban Esy pliz   Unban Esy pliz I_icon_minitimeVin Sept 02, 2011 4:48 pm

Na admin extraordinal ce e el,e deja cererea de unban de o zi si el nu da semn de viata.A fost ales cu grija dupa timpul jucat.A intrat si el o data pe server m-a vazut pe primu loc,hai sa dau si eu un ban si intru peste 1 saptamanca ca ma duc nush unde.
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

Unban Esy pliz Empty
MesajSubiect: Re: Unban Esy pliz   Unban Esy pliz I_icon_minitimeLun Sept 05, 2011 12:57 pm

Parerea mea este aceea ca a gresit si adminu putin ca a dat ban fara ss sau demo dar poate se vedea codu si fara si adminu care ia dat a avut martori alti admini.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unban Esy pliz Empty
MesajSubiect: Re: Unban Esy pliz   Unban Esy pliz I_icon_minitime

Sus In jos
 
Unban Esy pliz
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau si eu unban
» unban Cancel
» unban [DsK]^CaLbEr^
» UNBAN SNOOPY XXX
» MODEL DE CERERE UNBAN!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: CERERI UNBAN!!!-
Mergi direct la: