,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 urgent DiaBoliK

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
lucian




Mesaje : 6
Data de inscriere : 03/03/2011

urgent DiaBoliK Empty
MesajSubiect: urgent DiaBoliK   urgent DiaBoliK I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 9:35 pm

Nick meu:DiaBoliK
Ip meu:93.118.251.226
Din ce motiv am loat ban:motiveul este : era adminul andony pe sv si mapa dust2 si a incput sa injure un jucator eu iam zis sa se potoleasca si el a incept sami zica taci bah u din gura sa taci bah u odata si eu iam dat gag eu cand iam dat gag el mia dat ban si nu cred ca avea voie sami dea ban si eu cred cas de vina ca iam dat gag si imi cer scuze da nu se oprea acuma luati si voi masuri si nu cred ca are vro dovada ca iam facut eu ceva rau acuma aurash sau matey eu nu cred ca as face ceva rau pe sv aurash stie ca eu ma inplic sal ajut multumesc sper sa faceti ceva
Ce admin mi-a dat ban:andony
Dovada ca am loat ban de la acel admin:vam spus mai sus multumesc si aste cat mai repede vrdictul
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

urgent DiaBoliK Empty
MesajSubiect: Re: urgent DiaBoliK   urgent DiaBoliK I_icon_minitimeMar Mar 08, 2011 12:24 am

diabolik am sati scot banul,dar antoni nu este admin altu nu stiu care era pe serv an acel moment sati poata da ban..o sa vad ce pot face
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

urgent DiaBoliK Empty
MesajSubiect: Re: urgent DiaBoliK   urgent DiaBoliK I_icon_minitimeMar Mar 08, 2011 4:22 pm

CARE E ACEL ADMIN ANDONY POATE ARE SLOT DAR ADMIN NU CRED DK NU A FACUTO MATEI AM SA ATI SCOT EU banul stiu ca te implici am o parere buna despre tine.... stai linistit te rog zi ora la care sa intamplat comflictul sa scot logul din server sa vad!!!!!

CERERE ACCEPTATAo sa revin cu mai multe detalii sa va cine e raspunzator.....In plus toate banurile care le dati trebuie postate ca sa nu aveti vreo problema dk acel banat face reclamatie!!
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Continut sponsorizat





urgent DiaBoliK Empty
MesajSubiect: Re: urgent DiaBoliK   urgent DiaBoliK I_icon_minitime

Sus In jos
 
urgent DiaBoliK
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ban urgent la [FEAR]sagrath
» propuneri diabolik
» cerere admin:DiaBoliK
» cerere admin:DiaBoliK

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: CERERI UNBAN!!!-
Mergi direct la: