,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [RFZ]BraagC

In jos 
+2
PerfectioN
[RFZ]BragaC
6 participanți
AutorMesaj
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeMar Apr 12, 2011 12:20 am

Eu as propune k sa fie /top50 sau /top30 si pe forum sa se afiseze iar as propune ca toti playeri care intra sa aiba cont pe "FORUM"


............sunteti DEACORD TOTI ADMINI.......................
Sus In jos
PerfectioN




Mesaje : 35
Data de inscriere : 07/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Constanta

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeMar Apr 12, 2011 1:58 am

cont pe forum...toti playerii care intra? neeeah...proasta idee... iar..top30 / top 50 ...pe forum... e inutil...o pierdere de timp. parerea mea
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeMar Apr 12, 2011 2:01 am

nu nu are rost si pe forum daca vrei sa vezi pe ce loc esti intre toti plaieri chiar daca se reseteaza topul intri pe google si scri serv acolo si o sa vezi
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeMar Apr 12, 2011 8:29 pm

okk!!!!!
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeMar Apr 12, 2011 10:57 pm

OFFF asta ce zici u cu top 30 pe forum e ff greu trebuie sa pui forumu la psihostatus oricum am avut unele dificultati la forum zilele astea am avut o reclamatie care sar putea sa inchida FORUMU din cauza ca nu avem voie sa injuram aici DAR CINE SA STIE ASTA ca ADMINI MEI se injura si pe forum si pe server ca pe maidan....

Asta e dk ne inchide forumu am facut ce mi-a stat in putere am vb cu cei care au facut syteul pentru aceste forumuri gratuite au spus ca va investiga cazul si vor loa o decizie...

Mam zbatut degeaba sa fac forum si am muncit atat in el si eu si matey pentru ce???

Ca acum sa ni se ia dupa ce am postat un numar de 325 de mesaje in total....



Ultima editare efectuata de catre AURASH in Mier Apr 13, 2011 2:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeMar Apr 12, 2011 11:02 pm

ooo nu e corect!!!!!si nu te vom vota sa pleci sunt sigur AurasH esti de treaba!Votati k sa ramaba AURASH..
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:12 am

e clar ca votez ca vreau sa ramai da aici nu suntem la loto aici numa tu poti decide daca vrei sa ramai sa nu,si daca e cum ai zis ca poate sa il inchida pt injuraturi cand mai prind un admin ca injura pe forum o pierdut adminu direct Mad
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeMier Apr 13, 2011 2:54 pm

Stati linistiti ca nu o sa plec nu scapati voi asa usor Shocked de mn!!! lol! lol! lol!


Scuzati aia a fost o reactie de moment!!!


Sa vedem ce decizie au loat ne ia forumu sau nu!!! affraid study
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeMier Apr 13, 2011 3:22 pm

poi sa nu ne ia forumu k fera el e najpa!!!!!!
Sus In jos
cosmyn




Mesaje : 23
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Bradeni

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 10:01 pm

astfel vei fi si tu in top 50...=))=)))))))
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: re   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 11:22 pm

dak ne ia forumul facem altu si altu pana c ma enervez eu si raman ei fara system;) le ster datele de forum gratuit si nu mai exista;) dak ei de astea fac..nu stiu cu cn se pun:))
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitimeLun Apr 18, 2011 11:26 am

Ma cosnyne uitate la top player pe google si vezi pe ce loc sunt......si nu mai comenta!!!! multumestete cu PRO de la Admini!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





[RFZ]BraagC Empty
MesajSubiect: Re: [RFZ]BraagC   [RFZ]BraagC I_icon_minitime

Sus In jos
 
[RFZ]BraagC
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: PROPUNERE PENTRU SERVER!!!-
Mergi direct la: