,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 propunere forum By marshal

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

propunere forum By marshal Empty
MesajSubiect: propunere forum By marshal   propunere forum By marshal I_icon_minitimeDum Apr 10, 2011 10:17 pm

Propun sa mi lucram putin la forum sa bagam radio si chat si cand sun ceva probleme cu admini vorbim pe chat facem o sedinta...il rog pe aurash sa-mi dea acces la panoul de administrare si fac io toata treaba!!!!
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

propunere forum By marshal Empty
MesajSubiect: Re: propunere forum By marshal   propunere forum By marshal I_icon_minitimeLun Apr 11, 2011 12:49 am

marshal am vb cu aurash despre radio si o sa bagam pe serv
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

propunere forum By marshal Empty
MesajSubiect: Re: propunere forum By marshal   propunere forum By marshal I_icon_minitimeLun Apr 11, 2011 1:37 pm

MARSHAL a scris:
Propun sa mi lucram putin la forum sa bagam radio si chat si cand sun ceva probleme cu admini vorbim pe chat facem o sedinta...il rog pe aurash sa-mi dea acces la panoul de administrare si fac io toata treaba!!!!


Deci MARESHAL nu pot sa ati dau voie la panoul de administrare al forumului pentru ca nu pot avea incredere....(trebuie sa meriti aceasta incredere)

O sa mai lucrez eu un pic la forum si o sa facu o sectiune care numai admini pot vedea si scrie subiecte acolo putem discuta noi admini si acolo va fi si blacklist........
In bcacklist numai eu si matei vom putea adauga plaiery pe care voi admini veti putea folosi pe el orice comanda disponibila.... fara ca cineva sa va traga la raspundere!!!



Am un pic de lucru dar o sa rezolv eu singur!!
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

propunere forum By marshal Empty
MesajSubiect: re   propunere forum By marshal I_icon_minitimeLun Apr 11, 2011 8:39 pm

Oke..fate am inteles si stai linistit ca poti avea incredere in mine!!!
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

propunere forum By marshal Empty
MesajSubiect: Re: propunere forum By marshal   propunere forum By marshal I_icon_minitimeMar Apr 12, 2011 12:12 am

oooo i bn dak bagati cht si radio si va mai propun sa faci aurash sau matey o lista despre admin care e cel mai bun!!!! Neutral
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

propunere forum By marshal Empty
MesajSubiect: re   propunere forum By marshal I_icon_minitimeMar Apr 12, 2011 12:35 pm

nu frate hai sa nu face acuma tiganii ..adik care e cel mai bun admin...fiecare lupta pt el;)
Sus In jos
Continut sponsorizat





propunere forum By marshal Empty
MesajSubiect: Re: propunere forum By marshal   propunere forum By marshal I_icon_minitime

Sus In jos
 
propunere forum By marshal
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere forum
» Propunere forum....
» `rectamatie MARSHAL
» reclamatie marshal
» Propunere ..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: PROPUNERE PENTRU SERVER!!!-
Mergi direct la: