,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 propunere [K8!*]Dark

In jos 
+2
AURASH
[K8!*]Dark
6 participanți
AutorMesaj
[K8!*]Dark

[K8!*]Dark


Mesaje : 8
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 31
Localizare : Gaiseni

propunere [K8!*]Dark Empty
MesajSubiect: propunere [K8!*]Dark   propunere [K8!*]Dark I_icon_minitimeDum Apr 03, 2011 1:40 pm

Eu as propune sa se introduca mai multe harti pe sv de ex:de_westwood,awp_garden,aim_crazyjump etc. deoarece singurele harti care se joaca sunt snow, de_dust2 si 2x2
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

propunere [K8!*]Dark Empty
MesajSubiect: Re: propunere [K8!*]Dark   propunere [K8!*]Dark I_icon_minitimeDum Apr 03, 2011 2:32 pm

Notat e o ideie buna....
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

propunere [K8!*]Dark Empty
MesajSubiect: r3    propunere [K8!*]Dark I_icon_minitimeDum Apr 03, 2011 8:04 pm

I-am dat io la matey ceva harti akolo cred ca sunt si astea aproape toate hartile!!
Dak vreti va ajut sa bagati hartile le caut eu si ii le dau la matey;) sa le puna!!Very Happy
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

propunere [K8!*]Dark Empty
MesajSubiect: Re: propunere [K8!*]Dark   propunere [K8!*]Dark I_icon_minitimeLun Apr 04, 2011 1:05 am

sunt multe harti da nu le prea baga admini de exempu:aim_paranoia fy_sandwar de_inferno_2x2 de_perfect_inferno de_train de_westwood awp_india awp_bycastor32 cs_assault cs_assault_upc de_nuke_rarea de_kabul awp_zigzag fy_snow3 de_inferno >>cam astea ami trev akm prin cap Smile) de aici sa le ia toti admini daca tot leam scris
Sus In jos
antonio




Mesaje : 16
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

propunere [K8!*]Dark Empty
MesajSubiect: Re: propunere [K8!*]Dark   propunere [K8!*]Dark I_icon_minitimeLun Apr 04, 2011 9:28 am

Da nu e rea ideea nu ar fi rau sa mai adaugam cateva harti aceste harti ar ajuta la infrumusetarea servarului si in plus ar mai veni o gramada de playeri cand vor vedea ca sau schimbat hartile Very Happy












Respecta Si Vei Fi Respectat! !
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

propunere [K8!*]Dark Empty
MesajSubiect: Re: propunere [K8!*]Dark   propunere [K8!*]Dark I_icon_minitimeLun Apr 04, 2011 3:32 pm

DECi de azi o sa bag toate hartile posibile si cunoscute ca sa le putem juca nu numai fy_snow de_dust2x2 admini mai bagati si altceva
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Bitza




Mesaje : 44
Data de inscriere : 03/03/2011

propunere [K8!*]Dark Empty
MesajSubiect: Re: propunere [K8!*]Dark   propunere [K8!*]Dark I_icon_minitimeSam Apr 09, 2011 4:56 pm

da pai io unu degeaba bag la vot alte harti care nu so mai jucat ca si daca am fi 8vs8 si bagi si snow ei vrea snow:P....asta mi sa intamplat sau daca bag de_dust ei vrea dust....Wink
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

propunere [K8!*]Dark Empty
MesajSubiect: Re: propunere [K8!*]Dark   propunere [K8!*]Dark I_icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:22 pm

pai simplu nu mai da fi_snow si de_dust2 affraid
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Continut sponsorizat





propunere [K8!*]Dark Empty
MesajSubiect: Re: propunere [K8!*]Dark   propunere [K8!*]Dark I_icon_minitime

Sus In jos
 
propunere [K8!*]Dark
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin by [K8!*]Dark
» Propunere ..
» Propunere Zullu
» Propunere Ninja-Kid
» propunere ... harti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: PROPUNERE PENTRU SERVER!!!-
Mergi direct la: