,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 salut admini - cerere unban

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
pollux




Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/11/2011

salut admini - cerere unban Empty
MesajSubiect: salut admini - cerere unban   salut admini - cerere unban I_icon_minitimeVin Noi 11, 2011 8:26 pm

Sal all.... baietii ...e a doua oara cand iau ban si destroi fara ca adminul sa se uite macar la pozele care le-a facut ! nu inteleg ce server e asta ....adminii ar trebuii sa aiba mai multa experienta de joc sau macar sa vrifice pozele care le-au facut nu sa dea destroy atunci cand jucatorul cere ID-ul adminului. serios acum ....vreau un id de mess de la un admin competent ...sa pot trimite pozele de la ambele ban-uri + destroy sa ne intelegem odata ca nu joc cu cod! nu inseamna ca daca joci la sunet ai cod ......sunt convins ca sunt multi admini care nu stiu inca sa joace la sunet .....Multumesc ( nu stiu cum sa pun pozele pe site si de aceea cer un id de mess)
Sus In jos
[NTS]BarachieL
Moderator
Moderator
[NTS]BarachieL


Mesaje : 30
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 34
Localizare : Vatican (Sfantul Scaun)

salut admini - cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: salut admini - cerere unban   salut admini - cerere unban I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 12:22 am

mda... trimitele la id:marian.filimon si iti voi da un raspuns
Sus In jos
http://netus-team.hitforum.ro
[NTS]BarachieL
Moderator
Moderator
[NTS]BarachieL


Mesaje : 30
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 34
Localizare : Vatican (Sfantul Scaun)

salut admini - cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: salut admini - cerere unban   salut admini - cerere unban I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 1:11 am

Cererea ta a fost acceptatfrate einchisma
Sus In jos
http://netus-team.hitforum.ro
Continut sponsorizat





salut admini - cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: salut admini - cerere unban   salut admini - cerere unban I_icon_minitime

Sus In jos
 
salut admini - cerere unban
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MODEL DE CERERE UNBAN!!!
» Salut ! ! !
» SALUT VREAU ADMIN!!!
» SALUT VREAU SI EU SLOT
» CERERE Green MAI FAC O CERERE:D AM AVUT PROBLEME LA PC

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: CERERI UNBAN!!!-
Mergi direct la: