,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 smecherasul

In jos 
+3
Blondu_viky
[RFO]DuMiTrU
cristi
7 participanți
AutorMesaj
cristi




Mesaje : 154
Data de inscriere : 15/05/2011

smecherasul Empty
MesajSubiect: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 2:09 pm


1. Nickul meu:^SmecherasuL^
2. Nickul acuzatului:blondu viky
3. Motivul acuzaţiei:mi-a dat ban ca am schimbat mapa
4. Data şi ora când s-a întâmplat conflictul:13:10
5. Descriere:A shcimbat prima data inferno si cand am intrat era awp india si am vrut sa bag d2x2 si am dat la vot si am bagat si am primit ban
6. Dovada:icked by Console: "banned for 30 min"
7. Martori:Dumitru mi-a zis ca el mi-a dat ban si ca meritam bann dar daca scrie in reg ca meritam ban daca am schimbat mapa [e corect daca nu sa se ea masuri:P]
Sus In jos
[RFO]DuMiTrU




Mesaje : 63
Data de inscriere : 03/08/2011

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 2:12 pm

mah...eu ti`ai dat ban?? lol! lol!
Sus In jos
Blondu_viky
Green Lover!
Blondu_viky


Mesaje : 178
Data de inscriere : 23/07/2011
Varsta : 27
Localizare : pe luna :D

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 2:14 pm

sa'ti zic pe scurt , esti un admin but....
intri din an in paste pe server si schimbi u cand vrei miezule? ... eu cu dumitru tocmai urmaream un valver si u schimbi...am mai prins pe drq cu cod...am vb si cu matey si mia zis ca atunci cand faceti greseli sa va sanctionez...daca eram eu owner nici slot nu'ti dadeam te bate foarte mult un admin;) .... multumeste'te ca ai luat decat 30 min Wink
sal.
Sus In jos
Blondu_viky
Green Lover!
Blondu_viky


Mesaje : 178
Data de inscriere : 23/07/2011
Varsta : 27
Localizare : pe luna :D

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 2:17 pm

[RFO]DuMiTrU a scris:
mah...eu ti`ai dat ban?? lol! lol!

nu ma , dar nu prea a vizitat orele de romana sa se exprime corect...

app , pe d2x2 u joci 7-7 ? am bagat inferno...apoi india si sa dat restart la prima runda si ai venit u sa schimbi...
Sus In jos
cristi




Mesaje : 154
Data de inscriere : 15/05/2011

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 3:28 pm

am chimbat mapa da eu nu cred ca matey a zis sa dai ban uni admin daca schimba harta sii............eu intru doar din an in paste pe servar:)) si sunt in fiecare zi Smile) asa ca thu nu esti activ pe servar:)) Wink nu are rostsa ne mai certam ....
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 4:09 pm

Inka o dovada ca nusi merita adminu asa ca matey saurah ar trebuia sa ia masuri impotriva acestui baiat care habar nare cei cu el
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 5:31 pm

despre cine e vorba piratu?

In legatura cu reclamatia --> Ma baietzi aseara cand am intrat schimbati mapele intruna de ce? Jucati numai mapele care va place voua adminilor nu? Numai alea le dati la vot fy_snow fy_buzkill2005 awp_india si de_dust 2x2 pe sv sunt aproape toate mapele si voi refuzati sa le bagati.Noroc ca mai e cate un admin dinasta mai stralucit si mai baga cate un nuke,inferno ca altfel numai de dustx2 si snow se juca pe sv
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Blondu_viky
Green Lover!
Blondu_viky


Mesaje : 178
Data de inscriere : 23/07/2011
Varsta : 27
Localizare : pe luna :D

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 6:31 pm

poi inferno se juca , apoi india , apoi a intra miezu de smecher si a schimbat...
Sus In jos
[RFO]DuMiTrU




Mesaje : 63
Data de inscriere : 03/08/2011

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 12:32 am

aurash...eu nu sunt asa cum zici u...k majoriatatea adminilor baga ce mapa le plac lor...un exemplu ...andony (fratemeu) ..stie umpic awp..si ca sa faca rank baga awp Smile)Smile)..eu nu bag ce mapa imi place mie.. lol! lol!
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeVin Aug 19, 2011 7:04 pm

Ba smecherasule cand vrei sa schimbi mapa trebuie sa vb si cu ceilalti admini care sunt pe serv daca se joace de mult ce harta a mai fost...nu intri direct si schimbi dust2x2 ca asa ai tu chef..ai mai facut o data asa si cand eram eu pe serv...dar eram cu alt nume..inca o data si ai o bila neagra...veziti de treaba ta si admineaza asa cum trebuie daca stii..daca nu,nu te mai baga asa mult...uitete la alti si invata
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeSam Aug 20, 2011 7:57 pm

Ba dumitru dc iai dat BAN poate e mai mare ca tn in grad deaia iai dat ban si nu e but mha !!!Ma Viki imi place de tn dar sa nu mai fi chiar asa de rautacios:)) Neutral
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeSam Aug 20, 2011 7:59 pm

Matey km ii spune la inchisoarea asta:))....am glm! cheers cheers
Sus In jos
[RFO]DuMiTrU




Mesaje : 63
Data de inscriere : 03/08/2011

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeDum Aug 21, 2011 2:53 pm

braga..nu ai inteles...nu eu i`am dat ban fratzik...si e but pt ca nu stie sa admineze...dar infine (o sa invete el incet,incet)
Sus In jos
cristi




Mesaje : 154
Data de inscriere : 15/05/2011

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeLun Aug 22, 2011 12:37 am

bine mahh ptr astia cu butiii:))
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitimeLun Aug 22, 2011 3:02 am

CRISTI pot sa zic ca esti un admin rebel injuri schimbi mapele cand si cum iti place

Nu zic ca e bn ce a facut viki dar u nu trebuie sa schimbi mapa din 5 in 5 minute ca esti admin

Deci viki sa nu se mai repete dk e ma anunti pe mn nu ati faci u dreptate singur dk se mai repeta sti ce te asteapta No SI cristi dk o sa mai aud ca schimbi mapele incorect si prea des o sa ai remove cand schimbi te sfatuiesti cu ceilalti admini sa vezi ce a fost inainte ce sa bagati si gata !!
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Continut sponsorizat





smecherasul Empty
MesajSubiect: Re: smecherasul   smecherasul I_icon_minitime

Sus In jos
 
smecherasul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Slot-[REO]Cosmyn
» smecherasul
» propunere maps
» ADMIN-SKULL
» cerere slot/[AsK]^EdUaRd^[AsK}^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: RECLAMATII!!!-
Mergi direct la: