,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ....

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... Empty
MesajSubiect: ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ....   ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 1:13 am

Deci eram pe sv cu un cfg de la un prieten si de odata vreau sa scriu in consola rate 2500 pt ca aveam lag si de odata apare ca am facut reclamatie lka un sv pe care nu'l cunosc ...Un prieten mia spus ca este din cauza cfg'ului ca are blinduri si yo acum ce pot sa fac?Sad((((((
Sus In jos
Blondu_viky
Green Lover!
Blondu_viky


Mesaje : 178
Data de inscriere : 23/07/2011
Varsta : 27
Localizare : pe luna :D

ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ....   ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 1:42 am

da este adevarat , pe alte servere pt a se face populate au un exec si iti pune bind pe o anumita tasta cand apesi scrie gen "connect ******.ro" de exemplu cutitarii fac mereu asa , am patit-o si eu odata...zic ca merita o a2 sansa deorece nu a facut-o intentionat...

Good look waLyy ; ! Smile)
Sus In jos
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ....   ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 1:51 am

Ms blondule:D(FRATELE MEU)Very Happy:X
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ....   ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 9:57 am

Wally sa nu se mai intample Mad
Sus In jos
W@R!NG
TheGodfather
TheGodfather
W@R!NG


Mesaje : 77
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ....   ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 10:51 am

Mda.... tu si cfgurile Smile
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ....   ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 10:12 pm

Problema rezolvata

Topic close
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Continut sponsorizat





ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ....   ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ.... I_icon_minitime

Sus In jos
 
ATENTIEEEE AM DAT DE DRQ....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: DISCUTII LIBERE!!-
Mergi direct la: