,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie bizoo

In jos 
+4
NeSqUiK
W@R!NG
cristi
waLLy ;x
8 participanți
AutorMesaj
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeSam Iul 30, 2011 11:11 pm

1. Nickul meu: BnQ^Sc0rPy0nS |Sf-cL|
2. Nickul acuzatului: Bizoo
3. Motivul acuzaţiei: a dat ban unui jucator care zicea ca joaca bine + injuraturi aveti dovada mai jos;)
4. Data şi ora când s-a întâmplat conflictul: 30-07-2011 oraa:10:00
5. Descriere:
6. Dovada: *DEAD* DuDu* : ah
RyoNeN killed iNs with awp
*DEAD* DuDu* : ba ce bn joc
Welcome to netus.idle.ro
*DEAD* DuDu* : azi
(ADMIN) bizoo : ba ce plm dudu ala face reclama?
*** [RFZ]REX killed DuDu* with a headshot from m4a1 ***
[CsA]becali killed [RFZ]REX w

7. Martori:Nesquik parca era pe acolo si zicea ca a dat ban cu motivul ca a spus ca joaca bine;)


_____________________________
Va multumesc:P
Sus In jos
cristi




Mesaje : 154
Data de inscriere : 15/05/2011

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeDum Iul 31, 2011 1:01 am

ba wallyyy ai vazut ca bizoo a scris ca face reclama si ce trebuia sa faci thu reclamatie Wink lasa ca stie bizoo nu te mai baga peste el [eu asa zic]
Sus In jos
W@R!NG
TheGodfather
TheGodfather
W@R!NG


Mesaje : 77
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeDum Iul 31, 2011 5:04 pm

In primul rand nu e nicio injuratura adresta acestui DuDu* in al doilea rand unde scrie ca bizoo ia dat ban nu vad toata consola trebuia sa scrie daka ia dat ban DuDu* has left game sau ceva de genu in al treilea rand DuDu* nu face reclama nu vad nicio reclama decat ca spune ca azi joaka bine Smile cei reclamatia asta affraid affraid affraid affraid !
Sus In jos
NeSqUiK

NeSqUiK


Mesaje : 88
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Ruja

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeDum Iul 31, 2011 6:41 pm

am fost de fatza...dar nu vreau sa ma bag! Arrow
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeLun Aug 01, 2011 10:49 am

Ba Scorpion dc ai facut reclamatie ma!DuDu * ala o luat si de la mn bann
Pt ca facea reclama la svu lui si o zis ieri cand era mapa cs_deagle5 route da idu si hai pe svu meu
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeLun Aug 01, 2011 10:50 am

Bizoo lasa ca ai procedat corect ca si tu erai cand iam dat io bann ca o facut reclama!
Sus In jos
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeLun Aug 01, 2011 11:37 am

ma daca a zis hai pe sv meu a dat cv nume???? ma daca dadea de exemplu netus.idle.ro ....bine yo asa cred c ca asta inseamna reclamatie si in al 2 rand vad ca si injura bizoo
Sus In jos
bizoo




Mesaje : 234
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Brasov

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeMar Aug 02, 2011 1:16 am

ba wally esti varza, cum am dat eu ban... ai dovada?
eu l-am intrebat pe rex daca face reclama dudu si rex a zis ca da si ia si dat ban.

Tu esti un nimeni care habar nu are sa isi bage nick si pass la slot (mai stii k te-am ajutat eu?), ba pt reclamatia asta aiurea si fara nici o dovada vreau sa se ia masuri, sa zica aurash si matey ce sa fac cu asta ca ma dispera.
Sus In jos
bizoo




Mesaje : 234
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Brasov

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeMar Aug 02, 2011 1:19 am


ba tu dc nu vi cu dovada, arata unde am injurat si faza cu reclama a zis sa intre pe pajura....unde s-a dus si ratatul ala de marshal (k a tradat de 2 ori sv) si tu ce vrei sa imi dea remove?
Ba pe sv asta daca mai ai tu admin eu ma retrag
Sus In jos
bizoo




Mesaje : 234
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Brasov

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeMar Aug 02, 2011 1:23 am

NeSqUiK a scris:
am fost de fatza...dar nu vreau sa ma bag! Arrow

cum adica nu vrei sa te bagi? zi care-i faza, esti admin degeaba, dc il lasi pe ala sa ia playeri pe sv lui?
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeMar Aug 02, 2011 4:56 pm

bizoo ai procedat bine si cand mai intra dai ban...si voi nu mai faceti reclamatii dinastea aiurea ca bizoo stie ce face nu e admin ca voi de o saptamana
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeMier Aug 03, 2011 12:49 am

hApY^ a scris:
In primul rand nu e nicio injuratura adresta acestui DuDu* in al doilea rand unde scrie ca bizoo ia dat ban nu vad toata consola trebuia sa scrie daka ia dat ban DuDu* has left game sau ceva de genu in al treilea rand DuDu* nu face reclama nu vad nicio reclama decat ca spune ca azi joaka bine Smile cei reclamatia asta affraid affraid affraid affraid !

AI pus degetul pe rana hApY Ce e dovada asta ca de acolo pot sa remarc ca bitzo a injurat? Acea injuratura este minora si in primul rand nu are ca scop jignirea playerului ci doar este folosita intr-un scop amical..
Bizoo te rog nu mai folosi aceste genuri de cuvinte ptk se poate interpreta ca jignesti un player si atunci consecintele sunt drastice..


PLEYERI VREAU PRINT SCRENURI CARE SA DOVEDEASCA CA UN ADMIN A INJURAT... Si voi avea eu grija de el ..[/size]


LAs topicul asa deschis poate mai vrea cineva sa zica ceva..


Ultima editare efectuata de catre AURASH in Mier Aug 03, 2011 1:34 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 12:28 am

Ma scuzati mane dar acum am aflatca nu bizoo a dat ban ci rex si in subiectu cu injuratura si yo am mia injurat odata pe sv si a zis matey dak se repeta am romve....asa ca nu trebuie sa injuram pe sv mai ales ADMINi...
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 11:28 pm

Sunt pt....Bizoo......!!! lol! lol!
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 11:29 pm

Nu imi convine k DUDU...sa ia playeri la el pe sv!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeVin Aug 05, 2011 12:57 am

Ba io iam dat bann pt ca el o scris svu lui pe svu nostru si iam dat bann ca o loat 3 jucatori de pe sv!!
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitimeVin Aug 05, 2011 4:42 pm

Atunci e bn dar cand mai face asta va rog sa faceti un print scren sau un copy din consola..
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Continut sponsorizat





reclamatie bizoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie bizoo   reclamatie bizoo I_icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie bizoo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Piratu
» reclamatie admin
» reclamatie Ninja-kid
» reclamatie g@by
» reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: RECLAMATII!!!-
Mergi direct la: