,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie scorpyons

In jos 
+5
AURASH
NeSqUiK
Costel
waLLy ;x
W@R!NG
9 participanți
AutorMesaj
W@R!NG
TheGodfather
TheGodfather
W@R!NG


Mesaje : 77
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 12:45 pm

1. Nickul meu: hApY^
2. Nickul acuzatului: BnQ^Sc0rPy0nS |Sf-cL|
3. Motivul acuzaţiei: Ia dat Llama lui AlINNN
4. Data şi ora când s-a întâmplat conflictul: 11:38
5. Descriere: Deci eram pe harta fy_snow si dintro data adminul Scorpyons se trezeste el sa ii dea lui AlINNNN llama fara motiv..
6. Dovada:
[Admin] BnQ^Sc0rPy0nS |Sf-cL|: Llama [CsA]ALiNNN (console)
7.Martorii: [CsA]^*lAnTeRnA*^ bounce
Sus In jos
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 12:49 pm

Bv'oo ma stii sa faci reclamatii:))))....1 primu rand nu a fost fara motiv in al 2 rand iam zis ca ai pierdut ca ai iesit din clan si el mia zis marsh in morti mati si yo ce sa fac gag'ul nu mere iam dat llama si in al 3 rand nu mai loa tu martotri din clanul tau si zici ca a fost fara moti fiind ca teai ofricat tu ca ati loat bataie la meci cu 15 -0 uuu(mai injatati)
Sus In jos
W@R!NG
TheGodfather
TheGodfather
W@R!NG


Mesaje : 77
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 1:08 pm

Nu are rost sa discutam despre meci vezi tu ca aici este rezultate clan sau asa ceva Smile atunci ciocu mic ok in primu rand alin nici nu tea injurat daka vrei iti dau toata consola sa o citesti Wink! Mad aaa si sa nu uit sa mai treci si tu pe la scoala din cand in cand poate se prinde ceva de tne dar nu cred cunvantu injatati nu cred ca exsista aces cuvant in vocabularul lb. romane mai de graba invatati nu stiu ce ai vrut sa spui akolo Wink
Sus In jos
Costel




Mesaje : 156
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Bradeni

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 9:38 pm

"cunvantu" ma hapY??" Smile)))))))))))))))))mai zici de altii...pffff ...off =)))))))=))))=)))))




Grea gramatica asta=)))))))
Sus In jos
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 11:18 pm

=)))))))))))))))lasal ma ca e si el mic ...Smile))) vorba ta mai zice de alti:)))
Sus In jos
NeSqUiK

NeSqUiK


Mesaje : 88
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Ruja

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeVin Iul 29, 2011 6:18 pm

Smile))

Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeVin Iul 29, 2011 7:45 pm

De unde sa stiu eu ca a dat fara motv lama dk nu dai toata consola de la cap la coada u dai doar acolo ca adminul nustiu care ia dat lama lu ala?

Pune toata conversatia sa vedem cine a inceput ok?
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
W@R!NG
TheGodfather
TheGodfather
W@R!NG


Mesaje : 77
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeVin Iul 29, 2011 9:30 pm

Nu o mai am scz Smile il am martor pe lanterna si pe alin o sa isi faca si el cont akum conversatie sa intamplat ieri si am uitat sa o pun pe toate scuze de greseala nu o sa se intample scuze inca o data!
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeVin Iul 29, 2011 11:01 pm

Asta e ai gresit ai gresit dar eu nu pot sa ai fac nimic adminului dk nu am dovezi......
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeSam Iul 30, 2011 10:23 pm

Deci serios ma dak avem consola o dadeam numi era frica ca am zis uitativa mai sus;)
Sus In jos
W@R!NG
TheGodfather
TheGodfather
W@R!NG


Mesaje : 77
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeDum Iul 31, 2011 11:02 am

Deci il asteptam pe ALiNNNN sa zica si el ceva si pe lanterna! bounce
Sus In jos
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeLun Aug 01, 2011 11:39 am

ii astept ma ca nu mie frica si ce dc nu ai loat oameni decat din clanul tau martori??? nu poti sa raspunzi iti raspund yo pt ca ei te poot ajuta adik sa minta;)
Sus In jos
bizoo




Mesaje : 234
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Brasov

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeMar Aug 02, 2011 1:26 am

ba wally tu te crezi owner pe sv asta? daca nu dadeai llama fara motiv nu iti mai face asta reclamatie, asa ca ciocu mic
Sus In jos
ALiNNNN

ALiNNNN


Mesaje : 1
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 32

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeMar Aug 02, 2011 11:20 am

In primul rand : Scorpyon te bate grav adminul nu stii de capu' tau si pe tine inca vro 4-5 admini Sincer
2. Nu am injurat imi pare rau ca numai am print screen Neutral nu am stiut k hapY^ va face reclamatie .
3. Tu si g@by copilul ala de 10 ani sunteti foarte ratati si va bate grav limba romana [chiar daca nu scriu uneori corect si am diacritice asta nu inseamna ca sunt analfabet ca voi ]
4. Tu esti DEGEABA esti pamant de flori cand vine vorba de cs si admin [in paralel]
5. Ar trebuii sa-ti revizuiesti comportamentul altfel ai sa patesti multe chestii [nu neaparat din partea mea . NU ESTE O AMENINTARE]
6. Aurash inteleg k esti owner-ul acestui server Smile insa 80% din adminii tai n-au treaba cu adminu' ei injura ei schimba mapa cand vrea [cuvant cenzurat] asta nu se poate pe acest server . Daca nu ma crezi data viitoare cand schimba asa am sa pun print-screen sau uita-te tu singur in log-uri daca bineinteles stii ce e ala si unde se gaseste .
7. Revenind la acest copil Scorpyon's asa se scrie nu Scorpyons cum ai tu numele pe lg lb. romana va bate si engleza grav , esti un RATAT scuza-ma ca iti spun .
8. Renunta la admin si cara-te.

Atat am avut de spus.

Multumesc

ALIN alias ALiNNNN.
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeMar Aug 02, 2011 4:49 pm

fara motiv nu mai faceti reclamatii,si daca vreti sa va certati pe mess nu aici
Sus In jos
cristi




Mesaje : 154
Data de inscriere : 15/05/2011

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: smecherasul   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeMar Aug 02, 2011 10:49 pm

nu-ma cearta e de voii bahh macar de se certau playeri da nu admini Basketball Basketball Basketball Basketball lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitimeMier Aug 03, 2011 12:39 am

6. Aurash inteleg k esti owner-ul acestui server Smile insa 80% din adminii tai n-au treaba cu adminu' ei injura ei schimba mapa cand vrea [cuvant cenzurat] asta nu se poate pe acest server . Daca nu ma crezi data viitoare cand schimba asa am sa pun print-screen sau uita-te tu singur in log-uri daca bineinteles stii ce e ala si unde se gaseste .

Ba baiatule nu imi spui mie ma unde se gasesc logurile si dk stiu ce sunt alea.Referitor la reclamatie adumi si mie niste dovezi concrete si clare ca sa pot sa vad si eu dk e vinovat,Pune toata consola sa o vad dk te crezi nevinovat. Din ce a pus prietenul tau acolo eu nu am pe ce sa il sanctionez pe adminul cu pricina, a pus doar ca adminul i-a dat llama nu si din ce motiv,poate ia dat ca a injurat nu pot sa stiu atat timp cat nu am nici o dovada pe care sa ma bazez.Asa pot face si eu injur de rup pe un server si adminul imi da llama dau copy acolo unde scrie ca adminul mi-a dat llama si fac reclamatie si zic ca mi-a dat degeaba.Logurile nu imi merg ca nu imi mai trebuia mie nici un print scren sau copy din consola de aceia cer dovezi
Alta data cand veniti cu reclamatie chear va rog eu sa puneti dovezi cu ajutorul carora pot da si un raspuns sigur si CORECT

Va rog eu pe toti de pe server!!!

cand un admin greseste cu ceva veniti si faceti reclamatie dar cu dovezi "CLARE" si atunci pot da o sentinta sa spunem asa. scratch Pana nu veniti cu dovezi clare nu pot sa le fac nimic adminilor....
Va astept cu reclamatii care contin dovezi CLAREE
!!!!!
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Continut sponsorizat





reclamatie scorpyons Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie scorpyons   reclamatie scorpyons I_icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie scorpyons
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie g@by
» reclamatie
» reclamatie Piratu[;x]
» reclamatie BiNgO[;]
» reclamatie :[CsA]^hercIoIu^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: RECLAMATII!!!-
Mergi direct la: