,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Propuneri Pentru Admini

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
W@R!NG
TheGodfather
TheGodfather
W@R!NG


Mesaje : 77
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Propuneri Pentru Admini Empty
MesajSubiect: Propuneri Pentru Admini   Propuneri Pentru Admini I_icon_minitimeSam Iul 16, 2011 5:13 pm

Adminilor eu as zice sa bagti si voi frate mai multe harti la vot.Majoritatea o harta doua bagati la vot sper sa aplicati ce am spus eu! bounce bounce
Sus In jos
Costel




Mesaje : 156
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Bradeni

Propuneri Pentru Admini Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri Pentru Admini   Propuneri Pentru Admini I_icon_minitimeSam Iul 16, 2011 6:58 pm

Pai asa ar trebui...dar noi nu stim nici toate hartile de pe sv....si nici pe alea care merge si care nu merg Mad

Ai vazut k bagam una care nu merge si asteptam 40 min pana se schimba.. pale pale pale

Ar trebui sa se faca o lista aici pe forum cu toate hartile de pe SV.
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

Propuneri Pentru Admini Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri Pentru Admini   Propuneri Pentru Admini I_icon_minitimeDum Iul 17, 2011 2:09 pm

cam asa cv costel...dar cand am timp o sa fac lista cu hartile...si cat de curand
Sus In jos
Blondu_viky
Green Lover!
Blondu_viky


Mesaje : 178
Data de inscriere : 23/07/2011
Varsta : 27
Localizare : pe luna :D

Propuneri Pentru Admini Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri Pentru Admini   Propuneri Pentru Admini I_icon_minitimeMar Aug 02, 2011 10:25 pm

ideea nu este rea , adminii isi pot face un "Banlist" unde sa posteze toate banurile...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propuneri Pentru Admini Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri Pentru Admini   Propuneri Pentru Admini I_icon_minitime

Sus In jos
 
Propuneri Pentru Admini
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: PROPUNERE PENTRU SERVER!!!-
Mergi direct la: