,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despre Server

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
W@R!NG
TheGodfather
TheGodfather
W@R!NG


Mesaje : 77
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Despre Server Empty
MesajSubiect: Despre Server   Despre Server I_icon_minitimeLun Iul 11, 2011 1:23 pm

Matey am vazut ca serveru a luato cam nasol... /top15 , /rankstats , /harti , /hp , /me si cam atat nu mai merg si sunt ft importante in al doilea rand multi playeri se baga la o echipa adika 6 se baga la CT si mai raman 2 la T e ft nasol trb asta si pentru asta ar trebui sa bagi pluginu ala de echilibrarea echipelor e foarte de folos study
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

Despre Server Empty
MesajSubiect: Re: Despre Server   Despre Server I_icon_minitimeLun Iul 11, 2011 7:27 pm

are dreptate burn si in al doile rand tot se blocheaza servaru si eu astazi am ajuns in top si sa blocat sv si cand am intrat inapoi nu mai aveam nici un kikll faceti ecva la sv sa mearga cum trebuie
Sus In jos
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

Despre Server Empty
MesajSubiect: Re: Despre Server   Despre Server I_icon_minitimeMar Iul 12, 2011 11:49 pm

Mie mi se pare destul de bun sv....chiar imi place faza cu /spec...Smile))
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

Despre Server Empty
MesajSubiect: Re: Despre Server   Despre Server I_icon_minitimeMier Iul 13, 2011 9:48 am

wally ve zi ca faza cu spec e un bug si care face asa ia is ban pentru ca abuseaza de acel bug ieri an dat lui rex ban pentru asta asaca grija mare nu folositi acest bug
Sus In jos
W@R!NG
TheGodfather
TheGodfather
W@R!NG


Mesaje : 77
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Despre Server Empty
MesajSubiect: Re: Despre Server   Despre Server I_icon_minitimeMier Iul 13, 2011 9:54 am

Sunt de acord cu piratu , matey sau marshal ar fi mai bine sa scoateti acel bug si sa il bagati pe ala de /brb de baga automat la spectator chiar daca joki la runda respectiva si nu mai poti sa faci nimic Wink acesta este sfatul meu Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre Server Empty
MesajSubiect: Re: Despre Server   Despre Server I_icon_minitime

Sus In jos
 
Despre Server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre servar
» Ce are server-ul???

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: DISCUTII LIBERE!!-
Mergi direct la: