,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Problemaaaa...:(( WaLLy ;x

In jos 
+3
[RFZ]BragaC
SKULL
waLLy ;x
7 participanți
AutorMesaj
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeVin Iul 01, 2011 7:40 pm

Sall...am si yo o problema:Cand intru pe sv imi apare casuta aceea q[ HOSAT DE :DREAM SERVER.RO(cv de gen:D)] si atunci trebuie sa dau ok sa imi aleg echipa ....yo nu pot sa dau ok si imi iese din joc:(((..oare dc? Am instalat 5 moduri de cs si degeaba




Va rog dak stiti ajutati-ma!!!
Sus In jos
SKULL




Mesaje : 74
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Bradeni,Sibiu.

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeVin Iul 01, 2011 10:28 pm

tii cumva redirecte ... ca asa mia facut si mie de la redirecte doar ca mie mi se bloca scratch Laughing
Sus In jos
SKULL




Mesaje : 74
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Bradeni,Sibiu.

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeVin Iul 01, 2011 10:29 pm

si la mn a tinuto asa vreo 5-6 zile
Sus In jos
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeVin Iul 01, 2011 11:21 pm

SKULL a scris:
tii cumva redirecte ... ca asa mia facut si mie de la redirecte doar ca mie mi se bloca scratch Laughing
Nu tin redirecte...nush ce are Crying or Very sad
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeSam Iul 02, 2011 12:48 am

NuSh!!
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeSam Iul 02, 2011 11:34 am

Pfff probleme nu pot sami dau seama de la ce ee intreaba jucatori care joaca de ani buni poate ei stiu:)
Sus In jos
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeSam Iul 02, 2011 12:12 pm

Sad
Sus In jos
SKULL




Mesaje : 74
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Bradeni,Sibiu.

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeDum Iul 03, 2011 6:09 pm

lol...acum si mie-mi face tot asa ;tu ce iai facut wally??? Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeDum Iul 03, 2011 7:30 pm

akm si eu tot asa aptesk bagamias Smile)
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: re   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeDum Iul 03, 2011 10:15 pm

Nu va mai bateti capu ma ca aia e de la sv unde e hostat servarul;)isi fac ei reclama:P
Sus In jos
waLLy ;x




Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/06/2011

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeLun Iul 04, 2011 12:34 pm

MARSHAL a scris:
Nu va mai bateti capu ma ca aia e de la sv unde e hostat servarul;)isi fac ei reclama:P
Mda...isi fac ei reclama si alte persoane care pot intra pe sv intra q numele nostru q coduri ...asa am patit yo si era matey pe sv si cik am jucat q coduri dar nu am mai jucat pe sv de miercureatrebuta si matei mia dat ontra la admin:(((((


MATEY...DAK VEZI ASTA TE ROG CREDEMA K NU AM FOST YO ....JURRRRRRRRR
Sus In jos
bizoo




Mesaje : 234
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Brasov

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeLun Iul 04, 2011 11:16 pm

MARSHAL a scris:
Nu va mai bateti capu ma ca aia e de la sv unde e hostat servarul;)isi fac ei reclama:P
eu am chestia aia de cand sa hostat sv pfff
Sus In jos
W@R!NG
TheGodfather
TheGodfather
W@R!NG


Mesaje : 77
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitimeMar Iul 05, 2011 9:46 am

Da... si eu identic cand am intrat prima oara pe netus mia aparut aia de incarcare mai mare si scrie hostat de dream server.ro aia e reclama ca sa vada alti owneri de pe alte servere care intra sa-si hosteze srv la dream server.ro
Sus In jos
Continut sponsorizat





Problemaaaa...:((   WaLLy ;x Empty
MesajSubiect: Re: Problemaaaa...:(( WaLLy ;x   Problemaaaa...:((   WaLLy ;x I_icon_minitime

Sus In jos
 
Problemaaaa...:(( WaLLy ;x
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentare wally
» cErErE waLLy ;x sloT
» cErErE waLLy ;x sloT
» Cerere admin WaLLy ;x....:D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: DISCUTII LIBERE!!-
Mergi direct la: