,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere de admin /[CsA]hercIoIu

In jos 
+5
MARSHAL
NeSqUiK
cristi
Piratu
bugmafia
9 participanți
AutorMesaj
bugmafia

bugmafia


Mesaje : 35
Data de inscriere : 18/06/2011

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 9:27 pm

Nume in joc : [CsA]hercIoIu
nume real : Liviu
Localitate :Agnita
Varsta : 13 ani
ID Mess: herciu_liviu95
Steam ID : non steam
Slot de 7 zile :da
6 msg pe forum ?!:da
30 ore jucate pe SV?:da
700 fraguri.. DA
Sa aduc 5 playeri pe zi... :pot sa aduc
Regulament oficial ---> CITIT
Am mai fost admin ---> Da
Cate ore voi petrece pe server : cate imi permite timpu. Suficiente
va multumesc :*:*:*:*:*
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:50 pm

Contra dintr-in singur motiv toti admini trebuie sa aiba minim 15 ani asa scrie in regulament
Sus In jos
cristi




Mesaje : 154
Data de inscriere : 15/05/2011

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: SmecherasuL   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 11:47 pm

pro nu conteaza cati ani ai deoarece poti sa ai 20 si sa fi mai prost ca unu de 12-13 ani;)
Sus In jos
bugmafia

bugmafia


Mesaje : 35
Data de inscriere : 18/06/2011

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: ba piratu am mai fost admin pe un sv si doara stiu cu e. oricum mersi;)   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 9:20 am

Piratu a scris:
Contra dintr-in singur motiv toti admini trebuie sa aiba minim 15 ani asa scrie in regulament
Sus In jos
bugmafia

bugmafia


Mesaje : 35
Data de inscriere : 18/06/2011

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: ms mult cristi:*   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 9:21 am

cristi a scris:
pro nu conteaza cati ani ai deoarece poti sa ai 20 si sa fi mai prost ca unu de 12-13 ani;)
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 10:14 am

Cristi thu esti prost scuzati expresia frate daca scrie inregtulament ca admini trebuie sa aibaminim 15 ani apoi asa este regulamentu ala ii pus acolo cu un scop nu ca sal ignoram noi.
Sus In jos
bugmafia

bugmafia


Mesaje : 35
Data de inscriere : 18/06/2011

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: ba piratu nici u cand ti-ai facut cerere ti-ai scris prima data ca ai 14 ani acum hop 15   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 10:44 am

Piratu a scris:
Cristi thu esti prost scuzati expresia frate daca scrie inregtulament ca admini trebuie sa aibaminim 15 ani apoi asa este regulamentu ala ii pus acolo cu un scop nu ca sal ignoram noi.
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 10:54 am

Cristti eu am 15 ani daca te dore capu ma prietene iti poate confirma varsta mea clasik sau maty care ma cunoaste ff bine
Sus In jos
NeSqUiK

NeSqUiK


Mesaje : 88
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Ruja

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 11:03 am

pro...cunosc admini mai mici de 15 ani si admineaza destul de bne Smile Wink Cool
Sus In jos
bugmafia

bugmafia


Mesaje : 35
Data de inscriere : 18/06/2011

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: ms luci:*:*:*:*   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 11:04 am

NeSqUiK a scris:
pro...cunosc admini mai mici de 15 ani si admineaza destul de bne Smile Wink Cool
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 2:48 pm

Nesquik ca da obicei Pro la toata lumea
Sus In jos
bugmafia

bugmafia


Mesaje : 35
Data de inscriere : 18/06/2011

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 6:03 pm

ba piratu treaba lui ce face
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: re   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 7:03 pm

CONTRA Nesquiq iti mai zik odata respecta regulmentul
Sus In jos
NeSqUiK

NeSqUiK


Mesaje : 88
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Ruja

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 7:29 pm

Piratu a scris:
Nesquik ca da obicei Pro la toata lumea


asa si...te deranjeaza sau care`i problema?? Question Exclamation
Sus In jos
NeSqUiK

NeSqUiK


Mesaje : 88
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Ruja

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeVin Iun 24, 2011 7:31 pm

MARSHAL a scris:
CONTRA Nesquiq iti mai zik odata respecta regulmentul

marsal am zis ca cunosc admini care nu au 15 ani si admineaza bne.....oricum io nu ma mai bag treaba voastra faceti ce vreti nu vreau sa ma cert cu voi silent .............
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeSam Iun 25, 2011 12:38 am

CoNtRa
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeSam Iun 25, 2011 11:00 am

Ba nesquik citeste regulamentu si nu mia vb aiurea cand face cineva o cerere ca ia mai fakut asa ceva si in alta cerere
Sus In jos
dragos1




Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/03/2011

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeSam Iun 25, 2011 12:57 pm

PROO!!!!DE UNDE STITI VOI CA NU SE DESCURCA CU ADMINU LASATI SA VEDEM DACA SE DESCURCA SAU NU DACA SE DESCURCA NU IL IA MATEI DACA NU SE DESCURACA IL IA
Sus In jos
NeSqUiK

NeSqUiK


Mesaje : 88
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Ruja

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:34 pm

Piratu a scris:
Ba nesquik citeste regulamentu si nu mia vb aiurea cand face cineva o cerere ca ia mai fakut asa ceva si in alta cerere

gata piratu...nu mai vreau sa ma cert cu nimeni...am crezut ca ma voi intelege cu adminii de pe acest server....dar din pacate doar cu unii Neutral
Sus In jos
Costel




Mesaje : 156
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Bradeni

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:39 pm

CONTRA
Sus In jos
bizoo




Mesaje : 234
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Brasov

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeSam Iun 25, 2011 2:48 pm

Contra, mai invata cs si pe urma admin
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: re   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitimeSam Iun 25, 2011 7:41 pm

Cerere Respinsa!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere de admin /[CsA]hercIoIu Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin /[CsA]hercIoIu   cerere de admin /[CsA]hercIoIu I_icon_minitime

Sus In jos
 
cerere de admin /[CsA]hercIoIu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: CERERI PENTRU ADMIN!!-
Mergi direct la: