,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Unadmin cLaSsIk .xX.

In jos 
+4
MARSHAL
Piratu
NinjaKid
cLaSsIk .xX.
8 participanți
AutorMesaj
cLaSsIk .xX.




Mesaje : 39
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeVin Iun 17, 2011 10:07 pm

Nick meu:cLaSsIk .xX.

Din ce motiv am loat admin: cerere
Din ce motiv renunt..: Mam saturat de unele persoane... am incercat sa fac ceva din serveru asta... is prea multi admini... nu ma suporta:)) ... decat sa fiu in plus..mai degraba fara... Mam saturat.. de noobi.. care nu stiu bine cs si injura sau vezi Doamne fac regula pe server. Am tinut redirecte si o sa mai tin...Neutral




Va urez bafta !! Tuturor adminilor...
Sus In jos
NinjaKid

NinjaKid


Mesaje : 128
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : acasa

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Re: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeVin Iun 17, 2011 10:25 pm

cLaSsIk .xX. a scris:
Nick meu:cLaSsIk .xX.

Din ce motiv am loat admin: cerere
Din ce motiv renunt..: Mam saturat de unele persoane... am incercat sa fac ceva din serveru asta... is prea multi admini... nu ma suporta:)) ... decat sa fiu in plus..mai degraba fara... Mam saturat.. de noobi.. care nu stiu bine cs si injura sau vezi Doamne fac regula pe server. Am tinut redirecte si o sa mai tin...Neutral




Va urez bafta !! Tuturor adminilor...

Eu cred ca esti un admin 'PRO"
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Re: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeVin Iun 17, 2011 10:58 pm

Clasik cu sau fara admin Clasik is the best friend:)
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: re   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeVin Iun 17, 2011 11:32 pm

Pacat de uh ca jucai bn:((
Sus In jos
bizoo




Mesaje : 234
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Brasov

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Re: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeSam Iun 18, 2011 1:16 am

respect cererea ta (desi nu trebuia sa se ajunga aici), nu poti sa faci fata pt ca te crezi owner... asta e parerea mea













Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Re: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeSam Iun 18, 2011 2:12 am

classik nu stiu cati te respecta si cati nu dar pt mine esti un admin de treaba daca vrei ramai daca nu imi zici pe mess....e alegerea ta..eu zic sa ramai
Sus In jos
cLaSsIk .xX.




Mesaje : 39
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Re: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeSam Iun 18, 2011 9:28 am

Noo Deci vam spus... nu vreau sa se zica ca fac p sefu sau vezi doamne... Scoateti adminu si gata am vazut oricum is multi admini pe server si vb aia is cam in plus... Crying or Very sad



Multa bafta in continuare




P.S: Matey nuj daca mai e ceva de vorbit p mess scoatel si gata...
Sus In jos
cLaSsIk .xX.




Mesaje : 39
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Re: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeSam Iun 18, 2011 9:30 am

O sa joc cu alt nume pe server... nu spun o sa va dati seama la un moment dat cine is .. Fac asta ca mam certat cu prea multi playeri din nu inteleg cc motive unii ii cunoateam de pe alte servere :-?? si nici acolo nu m'am inteles cu ei..
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Re: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeSam Iun 18, 2011 11:19 pm

Cat K ne-am certat.....nu nik sall.....bafta!
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Re: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 2:39 am

classik daca asa vrei treaba ta dar eu team respectat am vb de multe ori cu tn si tiam zis ca imi place si cum adminezi daca nu mai vreai asta ee... Crying or Very sad
Sus In jos
cLaSsIk .xX.




Mesaje : 39
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Re: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeDum Iun 19, 2011 3:26 pm

matey a scris:
classik daca asa vrei treaba ta dar eu team respectat am vb de multe ori cu tn si tiam zis ca imi place si cum adminezi daca nu mai vreai asta ee... Crying or Very sad



Si mie mia placut matey sa am grija de srv dar is prea multi care cred ca stiu prea multe...Neutral
Sus In jos
cristi




Mesaje : 154
Data de inscriere : 15/05/2011

Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: SmecherasuL   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 8:19 pm

te credeam mai cuminte clasik:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unadmin cLaSsIk .xX. Empty
MesajSubiect: Re: Unadmin cLaSsIk .xX.   Unadmin cLaSsIk .xX. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Unadmin cLaSsIk .xX.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: CERERI UNBAN!!!-
Mergi direct la: