,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Costelll

In jos 
+3
bizoo
Costel
cLaSsIk .xX.
7 participanți
AutorMesaj
cLaSsIk .xX.




Mesaje : 39
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: Reclamatie Costelll   Reclamatie Costelll I_icon_minitimeJoi Iun 02, 2011 10:58 pm

1. Nickul meu:cLaSsIk .xX.
2. Nickul acuzatului:Rfo Costel
3. Motivul acuzaţiei:cica eu jok cu steam p sv is admin simi face el mie poze, refuz sa ii dau pozele deoarece in regulament scrie foarte clar... ca adminii nu au voie sa se certe intre ei... ii da kick la unu care juka cu steam baiatu... si nul lasa nici p ala sa joace...
4. Data şi ora când s-a întâmplat conflictul:02.05.2011 21:51
5. Descriere:Refuz sa ii dau pozele lui... deoarece joc la steam ma cunosc multi... si pur si simplu nu are dreptul sami ceara el mie poze...ca is si eu admin si nu am luat adminu ala pe cartofi.. sau pene...
6. Dovada:
7. Martori:Bizoo a intrat kiar atunci cand mia dat ban...


INCERCATI SA FACETI DIN SERVERU ASTA UN SERVER RESPECTAT NU CE VOR ADMINI SA FACA.... DACA NU E OWNERU ASTA TOTDEAUNA ISI FACE DE CAP MAM CAM SATURAT DE ... EL... lol! lol!
Sus In jos
Costel




Mesaje : 156
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Bradeni

Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Costelll   Reclamatie Costelll I_icon_minitimeVin Iun 03, 2011 10:13 am

domnu destept la ala nu eu ii dadeam KICK ci smecherasul..........si ti-am facut poze trebuia sa de dai oriqm nu aveai admin.......si toti ziceau sa-ti fac poze
Trebuia sa dai pozele si gata....
Sus In jos
Costel




Mesaje : 156
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Bradeni

Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Costelll   Reclamatie Costelll I_icon_minitimeVin Iun 03, 2011 10:14 am

Si sunt RFZ Costel...nu RFO Smile)
Sus In jos
Costel




Mesaje : 156
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Bradeni

Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Costelll   Reclamatie Costelll I_icon_minitimeVin Iun 03, 2011 10:15 am

si bizoo a zis k am dreptate....nu mi-ai dat pozele ai luat ban
si nu ne-am certat.....eu doar ti-am cerut pozele Wink
Sus In jos
bizoo




Mesaje : 234
Data de inscriere : 21/03/2011
Localizare : Brasov

Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: re   Reclamatie Costelll I_icon_minitimeVin Iun 03, 2011 4:39 pm

Costel are dreptate, in primul rand, dak nu ai admins i ti se fac poze trebuie sa le dai si chiar daca esti admin (daca nu joci cu cod dc sa nu dai pozele sau iti e frica de ceva).Trebuia sa dai pozele si nu se ajungea aici, in plus nu esti bun sa adminezi...reject
Sus In jos
matey
TheGodfather
TheGodfather



Mesaje : 281
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : netus

Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Costelll   Reclamatie Costelll I_icon_minitimeSam Iun 04, 2011 2:23 pm

clasik trebuia sa dai pozele si nu se ajungea la nimik...stiu ca nici Uni admini nu asi folosesc adminul cum trebuie,si mie mia facut unu poze eram cu alt nick si imd mia dat ban....cu costel o sa vb eu stai linistit



RESEPECTA SI VEI FI RESPECTAT
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Costelll   Reclamatie Costelll I_icon_minitimeLun Iun 06, 2011 10:49 am

Costel nu stiii sati foloesti adminu ma?Taticule clasik are steam cum sa aiba cod ma pierdutule si nu faci poze la admini ma adminu e admin
Sus In jos
Costel




Mesaje : 156
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Bradeni

Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Costelll   Reclamatie Costelll I_icon_minitimeLun Iun 06, 2011 4:13 pm

ba desteptule asta ar insemna k admini pot juca cu cod k nu ii verifica nimeni???si stiu foarte bine sa imi folosesc adminu ......eu nici macar nu-l stiam pe classik de unde sa visez eu k el joaca cu steam si nush ce......
Sus In jos
cristi




Mesaje : 154
Data de inscriere : 15/05/2011

Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Costelll   Reclamatie Costelll I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 11:04 am

asa costele ....zile tata:)) ce ....
Sus In jos
AURASH
Admin
Admin
AURASH


Mesaje : 282
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : BUZAU

Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Costelll   Reclamatie Costelll I_icon_minitimeJoi Iun 09, 2011 5:53 pm

OFFF DOAMNE greu cu admini astia nu vreau sa imi spun parerea dar o las asa cum a picat.Sper ca nu se mai intample
Sus In jos
http://netus-royal-strike.in
Continut sponsorizat





Reclamatie Costelll Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Costelll   Reclamatie Costelll I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie Costelll
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie g@by
» reclamatie
» reclamatie admin
» reclamatie admin
» Reclamatie SKULL

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: RECLAMATII!!!-
Mergi direct la: