,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 REclamatie Adminului [RFO]Perfection

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Ioox-revine




Mesaje : 1
Data de inscriere : 22/04/2011

REclamatie Adminului [RFO]Perfection Empty
MesajSubiect: REclamatie Adminului [RFO]Perfection   REclamatie Adminului [RFO]Perfection I_icon_minitimeVin Apr 22, 2011 4:23 pm

Buna .. !!
Ma numesc IooX .. Am 17 ani .. Mad.

Am intrat intro zi pe Servar Mad(foarte tare e servarul) si jucam Conter-Strike Very Happy. Cand intra un User [b]Polo[b] si el dadea Head-Shot .. !! in contine Very Happy.. ii Zic lu Adminu [RFO]Perfection sa ii faca poza ca are cod .. el mia zis sa tac'ala dadea Head-Shot in cotinuare numa Head-Shot..dar el Adminu nu avea nici o treba.. De aceea eu cred ca [RFO]Perfection Nu are nici o treab acu Counte-Strike.mai ales sa aiba si admin .. Multumesc .. !!

Cu toata Stima si tot respectu pentru Matey .. !! >Very Happy<
Sus In jos
PerfectioN




Mesaje : 35
Data de inscriere : 07/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Constanta

REclamatie Adminului [RFO]Perfection Empty
MesajSubiect: Re: REclamatie Adminului [RFO]Perfection   REclamatie Adminului [RFO]Perfection I_icon_minitimeVin Apr 22, 2011 6:24 pm

Yeeeeeey !!!! Prima reclamatie la adresa mea !!! Smile)) Iti multumesc ioox ! Ma baga si pe mine cineva in seama ! Deci...explicatia la cele relalate de acest jucator deosebit de experimentat si cu un skill nemaipomenit in arta jocului este foarte simpla si urmatoare...Deci..acel jucator de care spune player'ul nostru aici de fata...este praf...Subliniez PRAF Nu avea nici un cod..deci si prin urmare nu era nevoie sa ii fac poze...am stat 2-3-4 runde pe el...m-am uitat.. si a fost suficient pt a trage concluzii.
Sus In jos
Piratu




Mesaje : 234
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Suceava

REclamatie Adminului [RFO]Perfection Empty
MesajSubiect: Re: REclamatie Adminului [RFO]Perfection   REclamatie Adminului [RFO]Perfection I_icon_minitimeVin Apr 22, 2011 6:30 pm

Corect perfection ce sa zicem de alti plkyeri cand chiar thu joci cu coduri
Sus In jos
[RFZ]BragaC




Mesaje : 262
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : BRADENI

REclamatie Adminului [RFO]Perfection Empty
MesajSubiect: Re: REclamatie Adminului [RFO]Perfection   REclamatie Adminului [RFO]Perfection I_icon_minitimeVin Apr 22, 2011 6:38 pm

Ba admini stiu mai bne ca playerii dak au cod sau NU!!
Sus In jos
MARSHAL
Admin
Admin
MARSHAL


Mesaje : 162
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Turda Judetul Cluj

REclamatie Adminului [RFO]Perfection Empty
MesajSubiect: re   REclamatie Adminului [RFO]Perfection I_icon_minitimeMar Apr 26, 2011 12:55 pm

FRATE ASTA SE NUMESTE INVIDIE..OAMENI CA ASTIA NU MERitA sA TRaiASCA
Sus In jos
Continut sponsorizat





REclamatie Adminului [RFO]Perfection Empty
MesajSubiect: Re: REclamatie Adminului [RFO]Perfection   REclamatie Adminului [RFO]Perfection I_icon_minitime

Sus In jos
 
REclamatie Adminului [RFO]Perfection
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RECLAMETIE ADMINULUI MARSHAL
» reclamatie
» reclamatie g@by
» Reclamatie cata
» Reclamatie Barachiel

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ NeTuS.gogames.Ro _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸ :: Servere Publice # Netus :: Netus.Ezr.Ro :: RECLAMATII!!!-
Mergi direct la: